Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Zakończenie roku szkolnego w żłobku sesja zdjęciowa
18 lipca był wyjątkowy bowiem Nasze Bączki miały symboliczną sesję zdjęciową. Dla niektórych była to ostatnia sesja w żłobku. Dzieci z ochotą pozowały do zdjęć.