Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
W czwartek 25 lipca br. w naszej placówce odbyło się uroczyste zakończenie roku żłobkowego. Część dzieci pożegnała się ze żłobkiem na dobre, ruszając po kolejną przygodę do przedszkola. Pozostali powrócą po wakacjach, by nadal poznawać wraz z nami świat.
Dla naszych milusińskich była to bardzo ważna uroczystość. Wszystkim obecnym towarzyszyła radość i jednocześnie wzruszenie.
Każdy z wychowanków otrzymał upominek w postaci książeczki: ,,Akademia 2-3-latka", a nasi Mali Absolwenci ,,Dyplom ukończenia żłobka".
Naszym wspaniałym ,,absolwentom" dziękujemy za wspólnie spędzony czas, a Rodzicom za wspaniałe upominki, owocną współpracę i serdeczność.