
W dniu 01 października nasze Bączki przeniosły się do krainy dźwięków, aby wspólnie bawić się muzyką. Każde dziecko miało możliwość spróbowania gry na instrumentach, odkrywając przy tym swój talent muzyczny. Razem stworzyliśmy prawdziwą orkiestrę. Dzieci bawiły się wspaniale!!!!